fbpx

O nas

Od 15 lat zajmujemy się business intelligence i controllingiem. Dzięki naszym rozwiązaniom nasi Klienci zwiększają efektywność swoich Firm.

Co istotne, wspomagamy nie tylko działy finansowe, ale wszystkich managerów, którzy potrzebują zapanować nad nadmiarem danych i przetworzyć je w użyteczne informacje.

Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:

– od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, a od 2014 roku także rozwiązania Tableau,

– jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 150 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Kompetencje i referencje

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy niemal 140 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie. Media o Nas

Nasi długoletni pracownicy posiadają certyfikowane kompetencje z zakresu znajomości narzędzi i technologii Tableau:

Partner Sales Accreditation

Qualification requirements Tableau Desktop

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.

Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w raportowaniu i wizualizacji danych.

Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Pracowaliśmy m.in. dla takich Klientów, jak:

TOYOTA, TVN SA, PWC, NEUCA SA, PLASTICS GROUP, MPWiK Wrocław, MPWiK Warszawa, Energetyka Cieplna Opolszczyzny czy BAĆPOL SA.

TABLEAU dało Naszym Klientom zupełnie nową jakość w zakresie zaawansowanych analiz i wizualizacji danych dla końcowych Użytkowników (to coraz ważniejszy obszar naszych projektów)

Dzięki TABLEAU otwieramy nasze rozwiązania na nowe możliwości technologiczne – takie jak obsługa in memory, czy połączenia z Big Data. W połączeniu z naszym 12 letnim doświadczeniem w zakresie business intelligence i controllingu daje to olbrzymią wartość.

Tableau kolejny rok liderem rynku Business Intelligence według Gartner Group:
Opublikowany został już najnowszy raport Gartner Group, dotyczący rozwiązań Business Intelligence.

Bazuje on na badaniu obecnych użytkowników rozwiązań BI oraz analizie silnych i słabych stron poszczególnych dostawców.

Oprócz produktów Tableau możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania z absolutnej światowej czołówki technologii Business Intelligence. Nasz autorski system Eureca – narzędzie klasy business performance management (BPM) bazuje z kolei na technologii Microsoft, która też została wyróżniona przez analityków Gartnera.