fbpx

Rozwiązania

Eureca Pulpity

Światowa jakość w polskiej cenie.

Aplikacja jest polską receptą dla menedżerów, controllerów i analityków, którzy chcą w 5 minut przygotować bardzo zaawansowaną analizę i/lub mieć szybki dostęp do istotnych informacji prezentowanych w postaci rozbudowanych dashboardów. Do tej pory takie możliwości oferowały jedynie globalne rozwiązania takie jak Tableau czy Qlick View, których polityka licencyjna często się zmienia, opłaty są naliczane w walutach obcych i nie mają interfejsu w języku polskim.

Co istotne, aplikacja posiada mechanizmy które pozwalają szybko i łatwo korzystać z danych, z różnych źródeł. System łączy funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań Business Intelligence (praca na kostkach OLAP), z tymi nowoczesnymi (tzw. self service BI), które dają możliwość łatwego budowania interaktywnych wizualizacji czerpiąc dane zarówno z hurtowni danych jak i własnych źródeł (bazy danych, pliki csv czy Excel).

Aplikacja wspomaga koncepcję „one page reporting” prezentując w czytelnej formie informacje dotyczące konkretnego kontekstu, a nie wyłącznie konkretnego systemu informatycznego.

Więcej w zakładce produkty

Rozwiązania Tableau

Jeżeli w Państwa organizacji w obszarze Data discovery czy Business intelligence  są już wykorzystywane globalne narzędzia takie jak Tableau Software, to potrafimy integrować się sprytnie kosztowo z tymi rozwiązaniami.

Eureca może pełnić rolę systemu do planowania i budżetowania zasilając rozwiązania Business Intelligence (DATA MART BUDŻETOWY).

Pomagamy także pozyskiwać, przygotowywać  i modelować  dane na potrzeby tych globalnych narzędzi. Nawet najlepsze narzędzia wskazywane w raporcie Gartner Group nie wspomogą menedżerów jeśli będą nawet w bardzo atrakcyjnej formie prezentować dane niewiarygodne, niespójne lub nieaktualne.

Co istotne, posiadamy w ofercie handlowej systemy Tableau i możemy je Państwu zaprezentować. Znamy te rozwiązania – mamy kompetencje potwierdzone certyfikatami. Dodatkowo potrafimy doradzić jak je sprytnie wykorzystać i uzupełnić ich funkcjonalność integrując je z naszymi autorskimi systemami.

Więcej informacji o tych narzędziach w naszym serwisie poświęconym narzędziom do odkrywania i wizualizacji danych:

Więcej w zakładce produkty